Nasze produkty

Created with Sketch.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

NASZE PRODUKTY

Głównymi produktami są folia bąbelkowa, pianka poliuretanowa oraz formy wykorzystywane przy realizacji ogrodów wertykalnych. Ochronie przyrody sprzyja budowanie różnorodnych aranżacji z wykorzystaniem nowoczesnej technologii .  

Ogrody wertykalne

Ogrody wertykalne (Vertical Garden) zwane także ogrodami pionowymi stanowią urozmaicenie zarówno fasad budynków,a także mają wpływ na aranżację przestrzeni miejskiej oraz przyczyniają się do oczyszczania powietrza w Smart City. Ogrody te są jedynym w swoim rodzaju urozmaiceniem ekosystemów miejskich w XXI wieku. Dzięki Vertical Garden współczesna metropolia ma szansę stać się niskoemisyjną, zieloną, przyjazną dla środowiska i mieszkańców przestrzenią.

W zagospodarowaniu przestrzeni biurowej, restauracyjnej, domowej itp. Vertical garden spełnia rolę  strefy wyciszenia i odpoczynku. Nie zajmuje on powierzchni użytkowej, co znacznie ułatwia jego instalację w małych pomieszczeniach jednocześnie nadając im  naturalnego charakteru i estetyki. Ogrody wertykalne mogą przybierać dowolny kształt  oraz rozmiar.

Długa żywotność oraz niskie wymagania związane z konserwacją ogrodów pionowych zapewniają ich znakomitą formę i jakość przez długi czas.
Ogrody wertykalne łączą w sobie naturę, nowoczesność oraz potrzebę obcowania z przyrodą. Wspierają bioróżnorodność, a także stanowią korzyść społeczną,
ekologiczną i ekonomiczną.

Leda Polymer pomaga klientom w przeniesieniu ich wymarzonego projektu ogrodu wertykalnego do rzeczywistej skali.
Staramy się zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług na rynku firm zajmujących się montażem i projektowaniem takiego typu instalacji. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Z dumą informujemy, że Leda Polymer jest częścią projektu FRONTSH1P, dedykowanego zapewnieniu zielonej i sprawiedliwej transformacji województwa łódzkiego w kierunku dekarbonizacji i rewitalizacji terytorialnej. Wspólne wysiłki Leda Polymer i całego konsorcjum FRONTSH1P będą wspierać nasz region i społeczności!

Leda Polymer bierze udział w projekcie Biomotive, który jest finansowany z Bio Based Industries Joint Undertaking w ramach programu Unii Europejskiej Horyzont 2020, w ramach programu badań i innowacji, na podstawie umowy
o dofinansowanie nr 745766.